Otevřeli jsme pro vás novou sekci, kterou ocení milovníci jojování. Vlevo dole v sekci yoyo-shop.net si můžete prohlédnout yoya, která nabízíme. Ostatní yoya postupně přidáváme.           V našem e-shopu máme 99 % zboží skladem. Pokud artikl zatím není dostupný, jeho náhled nenabízíme. Věříme, že si u nás vyberete. VÍTEJTE. Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás! Děkujeme.                                                                        

DiscGolf – hra pro všechny generace

Discgolf je velmi populární outdoorová aktivita pro všechny generace bez rozdílu věku. Vychází z pravidel golfu, jen s tím rozdílem, že se používají létající talíře. Každý hráč se pak snaží na co nejmenší počet hodů umístit disk do discgolfového koše.

Tato poutavá hra láká svou jednoduchostí a zábavou současně. Půvabem jsou jasná pravidla a herní prostředí. Discgolfová hřiště jsou velmi oblíbená ve veřejných parcích či lesoparcích. Velkou výhodou je minimální údržba a dlouhá životnost.

Discgolfová hřiště jsou koncipována tak, aby splňovala všechna kritéria pro pořádání veřejných turnajů v rámci herního řádu České Asociace DiscGolfu.

V případě zájmu o více informací kontaktujte naše koordinátory.

Team DISCGOLFOVÁ HŘIŠTĚ

TOP FOUR
  • Discgolfová Hřiště si kladou za cíl pomáhat a rozvíjet pohybové schopnosti u všech aktivních věkových kategorií.

  • Bezpečnost hry + zábava pro každého a šetrnost životního prostředí = zdravá zásada realizovaného konceptu.

  • Discgolf má blahodárný účinek na psychiku a právem je uznáván jako relaxační aktivita pro každého.

  • Realizace Discgolfového hřiště je dobrou budoucí investicí s rychlou návratností, kterou ocení široké okolí.