Otevřeli jsme pro vás novou sekci, kterou ocení milovníci jojování. Vlevo dole v sekci yoyo-shop.net si můžete prohlédnout yoya, která nabízíme. Ostatní yoya postupně přidáváme.           V našem e-shopu máme 99 % zboží skladem. Pokud artikl zatím není dostupný, jeho náhled nenabízíme. Věříme, že si u nás vyberete. VÍTEJTE. Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás! Děkujeme.                                                                        

VÝMĚNA ŘETĚZŮ NA SÉRII KOŠE DISC HUNTER PRO /VÝROBA 2014/


Během loňského roku jsme dodali několik kusů discgolfových košů. Bohužel osazené řetězy na této sérii nemají kvalitní povrchovou ochranu proti korozi. U řetězů byla před instalací požadována nejvyšší kvalita. Tu však vybraný dodavatel nedodržel. Na základě toho postupně během letošní sezóny odstraníme všechny řetězy košů Hunters Pro, které mají tuto povrchovou vadu a nahradíme je řetězy s kvalitní povrchovou úpravou. Výměna bude probíhat všude tam, kde vybavení bylo řádně zaplaceno v plném rozsahu a vztahuje se na ně záruka.
 
Omlouváme se tímto všem, kde tento problém nastal. Na naší straně jsme si vzali z tohoto poučení a uděláme maximum pro, aby se situace neopakovala.
 
Team Discgolfová hřiště