Otevřeli jsme pro vás novou sekci, kterou ocení milovníci jojování. Vlevo dole v sekci yoyo-shop.net si můžete prohlédnout yoya, která nabízíme. Ostatní yoya postupně přidáváme.           V našem e-shopu máme 99 % zboží skladem. Pokud artikl zatím není dostupný, jeho náhled nenabízíme. Věříme, že si u nás vyberete. VÍTEJTE. Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás! Děkujeme.                                                                        

Latitude 64º Hunters Tour 2015

Latitude 64º Hunters Tour 2015 je série discgolfových turnajů určená převážně pro nové hráče discgolfu. Cílem této tour je podpora rozvoje discgolfu jakožto volnočasové aktivity pro všechny a podpora rozvoje lokálních discgolfových skupin.


Na každém turnaji této série budou pro začátečníky k dispozici zkušení hráči, kteří vysvětlí základní pravidla a připraví všechny nováčky pro hru. Součástí každého hráčského balíčku je certifikovaný discgolfový disk, který je v ceně startovného. Díky tomu, že  bude možnost výběru různých disků (dohazování, střední vzdálenosti i dlouhé vzdálenosti), může si každý začátečník i pokročilý hráč užitečně naplnit svůj bag!


Vítězové  Latitude 64º Hunters Tour 2015 (všechny kategorie) obrží 25 disků, mikinu, tričko a kšiltovku v celkové hodnotě asi 10.000 Kč od hlavního partnera Latitude 64°. Vítěz   každé kategorie se pro sezónu 2016 stane oficiálně hráčem teamu Latitude 64°, ve kterém je například David Feldberg, jeden z nejlepších světových hráčů. Hráči na druhém a třetím místě v každé kategorii obdrží dárkové poukázky a věcné ceny od partnerů tour.


Současně budou všechny turnaje zařazené to této tour také součástí ACE RACE HUNTER TOUR 2015, ve které můžete získat dárkové poukázky na nákup v internetovém obchodě Discgolf-shop.cz. Podrobnosti naleznete ZDE.

Veškeré informace naleznete na oficiálních stránkách tour www.Latitude64-Tour.com

Všichni hráči, kteří odehrají alespoň 3 turnaje této tour, budou zařazeni do slosování o hodnotné ceny věnované partnery tour v celkové hodnotě asi 25.000 Kč!