Otevřeli jsme pro vás novou sekci, kterou ocení milovníci jojování. Vlevo dole v sekci yoyo-shop.net si můžete prohlédnout yoya, která nabízíme. Ostatní yoya postupně přidáváme.           V našem e-shopu máme 99 % zboží skladem. Pokud artikl zatím není dostupný, jeho náhled nenabízíme. Věříme, že si u nás vyberete. VÍTEJTE. Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás! Děkujeme.                                                                        

Vyhlášení Ace Race Hunter Tour 2014

VYHLÁŠENÍ ACE RACE HUNTER TOUR 2014

Dárkové poukázky si za své parádní výkony na turnajích této série odnesli Jiljí Novotný 2000Kč, Lukáš Filandr 1000Kč a Pavel Galek 500Kč.

Během devíti turnajů této série padly celkem 3 esa! Jedno dal Pavel "Briki" Brückler na Dymníku - jamka č.4 a další Jiljí "Jáca" Novotný na Letním Vesci - jamka č.1.

Pavlel "Gajus" Galek si třetí místo zajistil neskutečným výkonem ve druhém kole turnaje Zákupy Open 2014. Na jamce číslo 5 zahrál neskutečný Eagle Putt cca z 50ti metrů a na jamce číslo 8 již poslal svůj disk neomylně ze 70ti metrů přímo do koše! Jeho výkon v tomto kole 5 pod par kurzu ho katapultoval jak na třetí místo v turnaji, tak na třetí místo v Ace Race Hunter Tour 2014.

Nezbývá nám tedy již jen zvolat - gratulace vítězům, čest ostatním účastníkům turnajů... a do roku 2015 popřát co nejvíte Es a Eaglů...

PS: Ještě je ve hře několik dalších cen a poukázek, které rozlosujeme mezi hráče, kteří splnili podmínku odehrání alespoň třech turnajů této série. Toto losování proběhne na prvním turnaji série Ace Race Hunter Tour 2015....